Ana Sayfa Siyaset 3 Haziran 2019

VATANDAŞLARDAN MİLLETVEKİLİ AĞAR’A YOĞUN İLGİ!..

AK Parti Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ayağının tozu ile geldiği Elazığ da vatandaşın sorunları ile ilgilenmeye başladı. Ağar'ın Dedesinin ismini taşıyan okulun sorunu ile ne zaman ilgileneceği merak ediliyor...!
VATANDAŞLARDAN MİLLETVEKİLİ AĞAR’A YOĞUN İLGİ!..

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, bugün Elazığ’a geldi.

Milletvekili Ağar’ın İlimize gelir gelmez ilk durağı 15 Temmuz Demokrasi Meydanı oldu.  Burada vatandaşlarla tek tek ilgilenen Ağar, onların taleplerini ve sorunlarını dinledi.

Gezilerine devam eden Zülfü Tolga Ağar’ın bir sonraki durağı Kapalı Çarşı oldu.  Ağar’ın Kapalı Çarşı ziyaretine Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da eşlik etti. Ağar ve Şerifoğulları çarşı esnafıyla sohbet ederek Kapalı Çarşı hakkında talepleri dinledi. Ağar hiç hız kesmeden Gazi Caddesinde vatandaşlarla ve esnaflarla buluştu.  Gittiği her yerde yoğun ilgiliyle karşılanan Milletvekili Ağar geziler sonrası yaptığı açıklamada, “Mübarek Ramazan ayının son gününde vatandaşlarımız ile bir araya geldik.  Yıllar boyu yüzlerce bayram heyecanına tanıklık eden asırlık Kapalı Çarşımızda, esnaf kardeşlerimize hayırlı işler diledik. Ayrıca arefe günü alışveriş heyecanı yaşayan hemşerilerimizi ziyaret ettik.  Hemşerilerimizle tek tek ilgilenip onların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek Bayramlarını kutladık” dedi.

Öte yandan AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Ramazan Ayının son gününde Devlet koruması altında olan çocuklarla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Milletvekili Ağar’ın vatandaların sorunları ile ilgilendiği kadar dedesinin ismini taşıyan Polis Meslek Yüksek Okulunu sorunu ile ne zaman ilgileneceği merak ediliyor.

Yorumlar

Elazığın Sesi