Ana Sayfa Siyaset 13 Mart 2019

ÜZERİMİZE DÜŞENİN FAZLASINI YAPACAĞIZ”

Şehr’ül emin makamı ile buluştukları zaman yaptıkları hizmetlerin devamını herkes görecek
ÜZERİMİZE DÜŞENİN FAZLASINI YAPACAĞIZ”

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren  Millet ittifakı Elazığ Belediye Başkan adayı Ali Şekerdağ, Şehr’ül emin makamı ile buluştukları zaman  yaptıkları hizmetlerin devamını herkesin göreceğini ve üzerlerine düşenin fazlasını yapacaklarını söyledi.

İYİ Parti ve CHP’nin Millet İttifakı adayı olarak Elazığ Belediye Başkan Adayı gösterilen Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda  sürdürdü. Başkan Adayı Şekerdağ, ziyaretleri kapsamında Oto Galericiler Sitesine gitti. Burada esnafları tek tek gezip, sorunlarını dinleyen Şekerdağ, yapacağı projeleri de anlattı. Elazığ Garı’nada giden Şekerdağ, ardından  Sanayi Sitesi’ne geçti. Burada esnaf ve vatandaşlarla görüşen Şekerdağ,  çalışmalarını aktararak  destek istedi.

   “HİZMETLERİMİZİN DEVAMINI GÖRECEKLER”

Çalışmalarının aralıksız sürdüğünü anımsatan Başkan Adayı Şekerdağ;”  Bugün yine sanayi sitesindeki esnaf kardeşlerimizle birlikteyiz. Onların sorunları ile ilgili istişarelerde bulunduk. Onlar beni iyi bilir ve tanırlar. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı döneminde, sanayiye yaptığımız ciddi katkıları biliyorlar. Şehr’ül emin makamı ile buluştuğumuz zaman yaptığımızı hizmetlerin devamı da inşallah göreceklerdir. Kendilerinin bu sorunlarını asgariye indirmek adına  üzerimize düşenin fazlasını yapacağız. Bu sıcak karşılamalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

Elazığın Sesi