Ana Sayfa Siyaset 7 Şubat 2019

ÜRKÜTÜCÜ BİR TABLO ORTAYA KOYUYOR

Ak Parti yönetim listesi oluşturulduğunda Üç Milletvekilinin ve Belediye Başkan adayının haberi yok. Seçim sahtı mahalline girdiği süreden belli gittikçe hatalar yapmaya başladı
ÜRKÜTÜCÜ BİR TABLO ORTAYA KOYUYOR

Ak Parti de yeni yönetim geçtiğimiz günlerde basına tanıtıldı. Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze basın toplantısında yeni görev yönetim kurulu üyelerinden şeffaf bir şekilde işlerini yürüteceklerini ifade ederek hedeflerinin her seçim bölgesinde en yüksek oyu almak olduğunu açıklamıştı. Elazığ’da yerel bir kanalda Ajanda programına konuk olarak katılan Avukat İbrahim Gök, yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

Gök, Ak partinin seçim mahallinde yeni bir listeyle sahaya çıkmış olmasının avantajları olduğu kadar görüntü itibariyle handikaplarının daha yoğun olduğunu ifade ederek Elazığ Milletvekillerinin bu hususta bilgi sahibi olmadıklarını iddia etti.

“AK PARTİ CİDDİ HATALAR YAPMAYA BAŞLADI”

Zülfü Demirbağ, Sermin Balık ve Zülfü Tolga Ağar’ın  bu listeden haberi olmadığı hususunda duyumlar aldığını dile getiren Gök, “AK parti seçim sahtı mahalline girdiği süreden belli gittikçe hatalar yapmaya başladı. Çok ciddi hatalar yapmaya başladı” dedi.

“AK PARTİ KENDİ AYAĞINA MI SIKIYOR”

Gök, açıklamasının devamında , “İl başkanı arkadaşımızın artı bir milletvekili bir arkadaşımızın katkısıyla oluşturmuş olduğu bir liste gibi duruyor. Hatta çok ileri şeyler duyduk. Ama doğru olmadığını düşünüyorum, inşallah doğru değildir. Belediye Başkan adayı arkadaşımızın dahi bu listeden bilgisi olmadığı hususunda bilgiler bize ulaşınca, ister istemez acaba ne oluyor. Ak parti kendi ayağına mı sıkıyor gibi düşüncelere zehaba kapılma içerisine girdik”.

“ÜRKÜTÜCÜ BİR TABLO ORTAYA KOYUYOR”

“İtibariyle bizde bir söz vardır. Dere geçince at değiştirilmez” diye geçiş sürecinde fazla etliye sütlüye dokunmadan çalışabilecek ve herkesin kucakladığı isimleri sahaya sürmek daha sağlıklı daha anlamlı olacak.  Aldığımız tepkilere baktığımızda gerçekten insanların özellikle Ak partiye gönül vermiş insanların ciddi manada tepki duyduğu bir liste olarak karşınızda duruyor. Aldığımız duyumlar diğer milletvekili arkadaşlarım bu işte katkısı olmadığı duyumu ister istemez insanlarda ürkütücü bir tablo ortaya koyuyor. Bu açıdan baktığınızda Ak Parti ayağına sıkıyor” şeklinde konuştu.

KAYNAK: KANAL23

Yorumlar

Elazığın Sesi