Ana Sayfa Siyaset 14 Mart 2019

OLMAYACAK ŞEYLERİ VAAT ETMEYE NİYETİMİZ YOK

Bu bölge de sorunlar çözüldükçe yatırımla doğru orantılı olarak da istihdam da artacaktır
OLMAYACAK ŞEYLERİ VAAT ETMEYE NİYETİMİZ YOK

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan programı kapsamında Organize Sanayi Bölgesini, Karayolları Elazığ Bölge Müdürlüğü ve Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığını ziyaret etti.

Elazığ Belediye Başkan Adayı Arslan Elazığ’ın her kilit noktasında, sinir uçlarında çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. Aday Arslan şehrimizde gezerken vatandaşlarımız ile fikir alışverişi yaparken en önemli sorunlardan birinin de işsizlik olarak karşımıza çıkıyor. Gençlerimiz işsiz yatırım ve istihdam noktasında lokomotif görevi gören bölgelerimizden biri Elazığ Organize sanayi bölgesidir. Buranın kusursuz işliyor olması buradaki yatırımcının mutlu olması bu da bu bölgedeki sorunlarının çözülmesinden geçer. Bu bölge de sorunlar çözüldükçe yatırımla doğru orantılı olarak da istihdam da artacaktır dedi.

ELAZIĞ ERTELENMİŞ SORUNLAR İLE BOĞUŞUYOR

Başkan Arslan biz Elazığ’ın gerçekleri ile siyaset yaptıklarını dile getirirken Başkan adayı olurken kimseyi aldatamaya kimseye olmayacak şeyleri vaat etmeye niyetimiz yok. Şehrimizde olması gereken işler de bütçe de programda bellidir. Aslında biz bugün Elazığ’da ertelenen işlerin sıkıntısını yaşıyoruz. Bu sıkıntıları gidermek için doğru işler yapmalıyız artık bundan sonra makamlarda oturup protokol belediyeciliği yaparak birkaç park bahçe düzenlemesi, kaldırım, asfalt gibi yüzeysel işlerden ziyade alt yapı işlerinin çözülmesi gerekir. Elazığ bu anlamda ertelenmiş sorunlar ile boğuşuyor. Biz gerçekçi sorunları ortaya koyarak gerçekçi çözüm yollarını da halkımızla paylaşıyoruz. Dedi.

ELAZIĞ’IN KAYNAKLARINDA HAKKI OLAN HERKESİN BİR SÖZÜ OLACAK

Elazığ’da artık iyi ve doğru işlerin olmasını istediklerini belirten Başkan Arslan, önümüzde bir seçim var bu seçim sonrası artık şehrimizde yapılan yanlışlara dur diyelim yapılan iyi şeyler varsa da daha iyi olması için karar vereceğiz ve bizde bu mücadelenin içine girdik. Bu iyi şeyleri yapacak kötü gidişata dur diyecek gücü ve birikimi kendimizde gördüğümüz içinde aday olup halkımızın yanında yerimizi alalım istedik. Elazığ’da yaşayan herkes hangi siyasi görüşten olursa olsun hangi fikirden olursa olsun ırkı mezhebi fark etmeden Elazığ’ın kaynaklarında hakkı olan herkesin bu şehirde bu seçimde bir sözü olacak bu sözü de sandığa yansıyacak.

Bizlerde bir belediye başkanı adayı olarak şunu ifade ediyoruz; Birisi oraya belediye başkanı olarak seçilecek bu seçilecek kişi eğer elinden iş gelirse hepimize doğru adil bir şekilde hizmet edecek ama eğer elinden iş gelmiyorsa da yapacağı şey makamda oturup o açılış senin bu açılış benim gezmek olacak. Biz Elazığlılar olarak bu senaryoyu iki dönemdir izliyoruz bundan sonra da izlemeye niyetimiz yok artık Elazığ’da bu senaryo bitti biz halkımız ile el ele verip 31 Martta yeni bir senaryo yazacağız. Sonu hüsranla biten filimlerden artık bıktık biz Elazığlılar olarak mutlu olmak istiyoruz bu şehirde yaşayan insanların yüzünde tebessüm oluşturacak insanları mutlu edecek yönetimde biz olacağız.

Yorumlar

Elazığın Sesi