Ana Sayfa Siyaset 6 Mart 2019

MAHALLELER ARASI ADİL HİZMET DAĞITIMI OLACAK

Birlikte bu şehri daha yaşanır kılmak için çaba sarf edeceğiz
MAHALLELER ARASI ADİL HİZMET DAĞITIMI OLACAK

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan seçim çalışmaları kapsamında kentteki ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Arslan programı çerçevesinde Erbakan Vakfı Elazığ Şubesi, Öz Büro İş Sendikası, Muhtarlar Dernekleri, 23.Bölge Elazığ Eczacılar Odası, Yıldız Bağları ve Esentepe Mahalle Muhtarları, Elazığ Cem Kültür Vakfı ve Yunus Emre Bulvarı’nda bulunan esnafları ziyaret etti.

Başkan Adayı Arslan “Cem Kültür Vakfında yaptığı açıklamada seçim sürecinde Elazığ’da yaşayan Elazığ’ın havasını teneffüs eden caddesinde ve sokağında yaşayan herkesle diyalog halinde şehrin geleceğini ile ilgili fikir alışverişinde bulunacağız. Bu sebeple de bugün buradayız. Bizi kabul eden dedemize şükranlarımı sunuyorum. Birlikte bu şehri daha yaşanır kılmak için çaba sarf edeceğiz. Şehrimizin temel sorunu yapısal sorunları her gittiğimiz yerde bunu vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Şehrimizin her köşesi birbirinden daha güzel fakat bazı mahallerimiz belediyenin hizmetlerinden yeteri kadar faydalanamıyor. Bu mahallelerde hem alt yapı sorunu hem de çevresel düzenlemeler noktasında eksiklikler var” Dedi.

ADİL HİZMET DAĞITIMI OLACAK

Başkan adayı Arslan, Güzel yönetilen iyi koordine edilen bir belediye ile hazırlanacak olan imar planı, dönüşüm planı ve ulaşım planı ile şehrin her köşesine adil bir şekilde ulaşabileceğini biliyoruz. Bu nedenle tüm şehrimizi içine alan çalışmalar yürütecek teknik bilgi birikimine sahip olduklarını ve projelerini de bu yönlü hazırladıklarını ifade etti.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

5 DAKİKA

5 DAKİKA

Elazığın Sesi