Ana Sayfa Spor 10.03.2018 370 Görüntüleme

MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERİ

Türkiye Futbol Federasyonu Spor Toto 1 Lig 27 haftasında evinde İlk altı için mücadele veren Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübünü konuk eden TY Elazığspor uzatmada yediği golle üç puanı konuk takıma hediye etti. Karşılaşma sonra Teknik Direktörler karşılaşmanın değerlendirmesini için şöyle konuştular.

TY Elazığspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar; karşınıza galip bir takımın hocası olarak gelmek isterdim. Galip gelmeyi hak etmiştik. Hiçbir pozisyon yokken bir gol yedik. Bir penaltı kaçırdık. Daha sonra bir golle beraberliği razı olmayacakken ani bir gol yedik. Kulüp zor günler geçiriyor. Bunu dışarıya yansıtmıyoruz. Herkesin başını önüne alıp düşünmesi lazım. Peşinatlar verilmedi. Maç başı primlerini alamadılar. Bu bahane değil, ancak buna rağmen futbolcuların sergiledikleri mücadeleci oyunları için kutluyorum.

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Erkan Sözeri; Çok önemli bir karşılaşmadı. Zorlu bir deplasmanda galip geldiğimiz içim mutluyum. 3 günde bir maç yaptık. Hem bizim hem de  Elazığspor taraftarlarını tebrik ediyorum. Zor karşılaşmada futbol yoktu. Ama galip gelen biz olduk. Yenemiyorsak, yenilmememiz lazımdı. İyi bir futbolla doksan dakika oyunu bırakmayarak galip gelen taraf biz olduk

Yorumlar

Elazığın Sesi