Ana Sayfa Ekonomi-STK 4 Mart 2018

KUAFÖRLERE EĞİTİM VERİLDİ

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası tarafından erkek kuaförlerine yönelik eğitim semineri düzenledi. Seminere berberlerin ilgi göstermemesi moralleri bozdu
KUAFÖRLERE EĞİTİM VERİLDİ

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası tarafından erkek kuaförlerine yönelik eğitim semineri düzenledi.

Belediye Kültür Merkezinde düzenlen eğitime Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, Oda yönetim kurulu üyeleri ve erkek kuaförleri katıldı. Eğitim öncesi açıklamalarda bulunan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, eğitime katılımın çok az olduğunu buda kendilerini çok üzdüğünü ifade ederek “Gönül isterdi ki bu solun tamamen dolu olsun” dedi.

Başkan Türkoğlu: “Erkek kuaförlerine eğitimi pazar günü yapmamızın en büyük gayesi meslektaşlarımızın pazar günü izinli olmasıydı. Bugün çok değerli bir eğitmeniz burada eğitim verecektir. Ama maalesef isteğimiz katılım olmadı. Eğitime katılan tüm meslektaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bayan meslektaşlarımıza da 6 Mart Salı günü saat 13.00’de Belediye Kültür Merkezinde gelin makyajı ve salon makyajı konusunda eğitim verilecek. Ben tüm bayan kuaförlerimizi eğitimimize bekliyorum”.

Program eğitmenler tarafından erkek kuaförleri saç renklendirme konusunda uygulamalı eğimle devam etti.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

ADAYMIŞ…!

ADAYMIŞ…!

Elazığın Sesi