Ana Sayfa Spor 9.04.2018 214 Görüntüleme

KALPAR İLE İLGİLİ METHİYELER DÜZMÜŞLERDİ

Tetiş yapı Elazığspor’da alınan 2-0’lık Boluspor mağlubiyetinin ve play-off umutlarının yok denecek kadar az kalmasının ardından camiada işler karıştı. Taraftar, TFF’ye başvurarak alacağını temin etmek isteyen Teknik Direktör Hüseyin Kalpar’ı suçlarken,  aylar önce kulüpten farklı şekillerde gönderilen Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ve Stoper Erman Bulucu olayları akıllara geldi.

ALTIPARMAK VE ERMAN BULUCU GÖNDERİLMİŞTİ

Hatırlanacağı üzere sezona Teknik Direktör Altıparmak ile başlanılmış ve temsilcimiz zirve mücadelesi vererek taraftarını sevindirmişti. İlerleyen haftalarda futbolcuların alacakları ödenmediği için Altıparmak devreye girerek oyuncuların alacaklarının ödenmemesinin takım içerisindeki huzuru bozduğunu ve performansı da olumsuz yönde etkilediği konusunda yönetim kurulu ile konuşmuş, bunun üzerine istenmeyen bazı hadiseler yaşanmıştı.

Daha sonra Teknik Direktör Altıparmak’ın yönetim üzerini çizmiş ve kaçınılmaz son gerçekleşerek Altıparmak takım içinde yaşananları; “Karahan Çelik ve çetesi işimize karışmaya kalktı”diyerek, oyuncu değişiklikleri için müdahale edildiğini ve aylardır alacaklarını temin edemediklerini dile getirerek görevinden ayrılmıştı.

Hemen ardından Stoper Erman Bulucu alacağını talep etmiş ve paraya sıkıştığı için arabasnı satmak zorunda kaldığı iddia edilmişti. Daha sonra başarılı oyuncu TFF’ye başvurmuş ve mevcut yönetim tarafından ani bir kararla kadro dışı bırakılmıştı.

Bütün bu olayların ardından zirve yarışı veren Tetiş Yapı Elazığspor üst üste aldığı başarısız sonuçlarla üst sıralardan kopmuştu.

ALTIPARMAK VE BULUCU’YU GÖNDERENLER ŞİMDİ NE DİYECEK?

Mevcut Teknik Direktör Hüseyin Kalpar’ın her defasında futbolcuların alacaklarının ödenmediğini söylemesi ve son olarak alacağı için TFF’ye başvurduğu iddia edilmesi, Altıparmak ve Erman Bulucu olaylarını akıllara getirdi. O dönemde Mehmet Altıparmak’ı hainlikle suçlayan ve ligin en iyi stoperlerinden Erman Bulucu’yu kadro dışı bırakan mevcut yönetim, Hüseyin Kalpar’ı göreve getirirken methiyeler düzmüştü.

İşte mevcut yönetimin öve öve bitiremediği Kalpar hakkında yapılan açıklamalardan bazıları;

KASIM-2017

SEDAT KARATAŞ; “Karakterli bir teknik adam. Güzel günler bizleri bekliyor.”

NİSAN-2018

SEDAT KARATAŞ; “Play-off biletini alıp, Süper Lig özlemine son vereceğiz.”

MART-2018

KARAHAN ÇELİK; “Karahan Çelik Teknik Direktör Hüseyin Kalpar’a sahip çıktı.”

KASIM-2017

VEYSİ ŞİMŞEK; “HÜSEYİN HOCA İLE ÇALIŞMAYA KARAR VERDİK.”

VEYSİ ŞİMŞEK; “Hüseyin Kalpar, bizim aklımızda, bizi hedefe götürecek hoca olduğunu düşündük.”

 

http://www.el-ziz.com/elazigspor_baskani_sedat_karatas_ve_teknik_direktor_huseyin_kalpardan_onemli_aciklamalar_haber15556.html

 

http://www.el-aziz.com/elazigspor_2_baskani_celik_gorevi_birakmaya_haziriz-ahmet_aras_kadro_disi_haber15580.html

 

http://www.el-aziz.com/cikti.php?mode=news&id=14859%27

Yorumlar

Elazığın Sesi