Ana Sayfa Siyaset 8 Mart 2019

“İNŞALLAH, 1 NİSAN’DA BU İŞLE BÜTÜNLEŞECEĞİZ”

Şehirle bütünleşen ve şehirle alakalı bütün sektörleri bilen ve çözüm noktasında bilgi birikimine sahip insanların idare edebileceği bir makamdır
“İNŞALLAH, 1 NİSAN’DA BU İŞLE BÜTÜNLEŞECEĞİZ”

Belediye makamının, bürokrasiye yol gösteren bir yer  olduğunu ve kendilerine adaylık teklifi geldiği zaman istişareler neticesinde bu yola çıktıklarını belirten Millet İttifakı Elazığ Belediye Başkan Adayı Ali Şekerdağ “İnşallah, Rabbim bizi mahcup etmez. İnşallah Elazığ’da güzel bir, 1 Nisan şakası ile bu işle bütünleşeceğiz” dedi.

İYİ Parti ve CHP’nin Millet İttifakı adayı olarak Elazığ Belediye Başkan Adayı gösterilen Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda  sürdürüyor.  Başkan Adayı Şekerdağ, seçim çalışmaları kapsamında STK’ları ziyarette bulundu. İlk olarak Öz Büro İş Sendikasına giden Şekerdağ, sendika başkanı İrfan Demirtaş ve  yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Burada Elazığ’ın sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin istişarelerde bulunan Şekerdağ, daha sonra, Elazığ Otomobil ve Motor Sporları Derneğine (ELOK) geçti.Şekerdağ ziyaretleri kapsamında Vali Fahri Bey  ile Bağkur Caddesine geçerek esnaflarla  görüştü. Esnaflarla birebir sohbet eden ve onların taleplerini dinleyen Şekerdağ, çalışmaları hakkında bilgi vererek destek istedi.Başkan Adayı Şekerdağ, ANAP Elazığ Eski Milletvekili Dr. Nizamettin Özdoğan’ın yakınının İzzetpaşa Camii’nde öğle namazına müteakiben kılınan cenaze törenine de  katıldı.

 “İNŞALLAH, RABBİM BİZİ MAHÇUP ETMEZ”

Belediye makamının bürokrasiye yol gösteren bir yol olduğunu ifade eden Başkan Adayı Şekerdağ, “Biz yola çıktığımız gün gitmediğimiz yer, sıkmadığımız el kalmayacak ifadesini kullanmıştık. Mümkün olduğu kadar her yere gidip, kendimizi ifade ediyor ve istişarelerde bulunuyoruz.  Ben, devran kardeşime ve yönetimine bu güzel karşılamalarından dolayı teşekkür ederek, başarılarının devamını diliyorum.  Belediye makamı Şehr’ül Emin makamıdır. Şehirle bütünleşen ve şehirle alakalı bütün sektörleri bilen  ve çözüm noktasında bilgi birikimine sahip insanların idare edebileceği bir makamdır. Belediye makamı, bürokrasiye yol gösteren bir makamdır. Bizlere teklif geldiği zaman dostlarımızla istişareler ederek, bu yola çıktık. İnşallah, rabbim bizi mahçup etmez. 1 Nisanda Elazığ’da güzel bir 1 Nisan şakası ile inşallah bu işle bütünleşeceğiz” dedi.

Kendilerini ziyarette bulunan Ali Şekerdağ’a müteşekkir olduklarını dile getiren ve çıktıkları bu yolda başarılar dileyen  Elazığ Otomobil ve Motor Sporları Derneği (ELOK) Başkanı Devran Dilan Elmacı’da, “Spor kulübümüzün bugünkü konuğu İYİ Parti ve Cumhuriyet Halk Partisinin ittifak adayı kıymetli ağabeyimiz Ali Şekerdağ. Kendileri geldikleri için şeref verdiler. Ali Şekerdağ, şehrimize eden önemli iş adamlarından birisidir. Eğitim ve diğer sektörlerde boy gösteren bir ağabeyimiz. İnşallah kendisi ve şehrimiz için hayırlısı olur. Çıktığı bu yolda kendisine başarılar diliyorum. Şehr’ül Emin ismini kim taşıyacaksa inşallah o isim gelir. Kıymetli ağabeyime çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Elazığın Sesi