Ana Sayfa Ekonomi-STK 8 Haziran 2018

İHH YETİM KOMİSYONUNDAN YETİM AİLELERE İFTAR

Elazığ Milletvekili Metin Bulut da İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği ve Yetim Komisyonunun faaliyetlerini yıllardır yakından izlediğini ifade etti
İHH YETİM KOMİSYONUNDAN YETİM AİLELERE İFTAR

İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği Yetim Komisyonu tarafından organize edilen iftar programı gerçekleştirildi.

Kültür Park Mamuretül Aziz Salonunda yapılan programa Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Vali Yardımcısı Mehmet Fevzi Dönmez, İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği Başkanı Metin Kılıç ile muhacir ve yetim aileleri katıldı.

Programda bir değerlendirme yapan İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği Yetim Komisyonu Sorumlusu Tuba Erdoğan, İHH’nın büyük bir aile olduğuna değinerek, iftar sofrasında yetim aileleri misafir etmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Elazığ Vali Yardımcısı Mehmet Fevzi Dönmez ise Türkiye Cumhuriyeti olarak yetim ve öksüzlere her türlü desteği verdiklerini ancak İHH gibi gönüllü kuruluşların yardım ve katkılarının çok daha anlamlı olduğunu ve bu tür hizmetlerden gurur duyduklarını söyledi.

Elazığ Milletvekili Metin Bulut da İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği ve Yetim Komisyonunun faaliyetlerini yıllardır yakından izlediğini ifade ederek çalışmaları deneniyle İHH ekibini kutladığını kaydetti.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

ALAN, SİYASETE GÖZ KIRPIYOR

ALAN, SİYASETE GÖZ KIRPIYOR

Elazığın Sesi