Ana Sayfa Siyaset 26 Haziran 2018

GÜRSEL’DEN SICAK MESAJLAR

Erol, ilin sorunlarının çözümünde ortak bir anlayış göstermek ve hassas davranmak durumundayız dedi.
GÜRSEL’DEN SICAK MESAJLAR

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Elazığ Milletvekili seçilen Gürsel Erol, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret etti. Erol, ilin sorunlarının çözümünde ortak bir anlayış göstermek ve hassas davranmak durumundayız dedi.

BAŞKAN YANILMAZ: “HEPİMİZ ELAZIĞ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Bütün partilerin Elazığ için çabaladığını ve herkesin ortak amacının şehri kalkındırmak olduğunu kaydeden Başkan Yanılmaz, ziyaretleri dolayısıyla CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a teşekkür etti. Erol’un Tunceli milletvekili olduğu dönemde de sürekli istişare halinde olduklarını belirten Başkan Yanılmaz, yeni dönemde hep birlikte çalışacaklarını kaydetti.

 GÜRSEL EROL: “ YANILMAZ  SEÇİM SÜRECİNDE HOŞGÖRÜ GÖSTERMİŞTİR”

Elazığ’ın hoşgörülü ve alçakgönüllü insanların yaşadığı bir şehir olduğunu vurgulayan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, şu açıklamalarda bulundu: “Sayın belediye başkanımızın seçim sürecinde gösterdiği hoşgörü ve nezakete göstemiştir. Herkese eşit ve adaletli bir tutum sergileyerek seçimlerin güvenli geçmesine katkı sundu. Bu saatten sonra ülkemiz ve şehrimizin problemleri üzerine ortak bir anlayış göstermek ve hassas davranmak durumundayız. Tartışmak yerine birlikte bu şehir için daha iyi neler yapabiliriz noktasında buluşmalıyız.”

Yorumlar

İlginizi çekebilir

AK PARTİ NE DİYECEK…!

AK PARTİ NE DİYECEK…!

Elazığın Sesi