Ana Sayfa Ekonomi-STK 1 Nisan 2018

ETSO DEĞİŞİMİ, BORSA MEVCUDU TERCİH ETTİ

Odalar Borsalar Birliğine bağlı Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsasında seçimler vardı. Her iki kurumda da çekişmeli bir propaganda döneminde sonra yapılan seçimlerde Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri değimi tercih ederken Ticaret Borsasındaki üyeler ise mevcut başkanlar yola devam kararı aldı.
ETSO DEĞİŞİMİ, BORSA MEVCUDU TERCİH ETTİ

Odalar Borsalar Birliğine bağlı Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsasında seçimler vardı. Her iki kurumda da çekişmeli bir propaganda döneminde sonra yapılan seçimlerde Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri değimi tercih ederken Ticaret Borsasındaki üyeler ise mevcut başkanlar yola devam kararı aldı. Ticaret ve Sanayi Odası seçimler 14 grupta yapıldı. Sabah 09.00 da başlayan ve 17.00 de biten seçimler sonucunda 11 grubu Asilhan Aslan’ın listesi alırken mevcut Başkan İdris Alan’ın listesi ise 4,12 ve 13 grupları kazandı.

Ticaret Borsası seçimlerinde 350 yakın üyenin oy kullandığı seçimlerde ise Mehmet Ali Dumandağ 168 Başkan Adayı Yavuz Orhan ise 144 oy aldı. Başkan Adayı Yavuz Orhan  bu seçimin adil bir şekilde olmadığını, Belediye, Parti ve çalışan personelin desteği ile bu seçimi aldıklarını ifade ederek aslında seçimi biz kazanmıştık. Ancak masa başında kaybettik dedi.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

ETSO’DAN ÜÇ ÖNERİ

ETSO’DAN ÜÇ ÖNERİ

Elazığın Sesi