Ana Sayfa Siyaset 5 Mart 2019

ELAZIĞLILAR OLARAK BİZ BİZE YETERİZ!

Elazığ insanı çalışkan ve dürüst insanlardır. Özellikle gençlerimiz her alanda yaptıkları girişimler ile göz dolduruyorlar
ELAZIĞLILAR OLARAK BİZ BİZE YETERİZ!

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan seçim çalışmaları kapsamında kentteki ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Arslan programı çerçevesinde SSK, HAK-İŞ Sendikası, İHH İnsani Yardım Vakfı, TOÇ BİR-SEN ve Elazığ Otomobil ve Motor Sporları Kulübü Derneği’ni ziyaret etti.

GENÇLERİMİZ DÜRÜST VE CESUR

Elazığ Otomobil ve Motor Sporları Kulübü Derneği’nde bir açıklama yapan Arslan şehrimizin tüm kesimleri ile bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bu konuda özellikle şehrimiz adına çalışmalar yapan gençlerimiz ile bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Çalışmaları ve azimleri bize güç ve gayret veriyor. Elazığ insanı çalışkan ve dürüst insanlardır. Özellikle gençlerimiz her alanda yaptıkları girişimler ile göz dolduruyorlar. Bizde makakam oturur oturmaz bu gençlerimizin önünü açacak bir çalışma prensibini ölçüt alacağız kendimize.

Yatırımları doğru bir şekilde kullanılmayan bir belediyecilik anlayışıyla karşı karşıyayız. Bu anlayışı çözmek için bir kararlılık ve azim gerektirir. Fakat sadece azim ve kararlılıkta yetmez ayrıca teknik bir bilgi birikimi gerektirir Elazığ halkıda bu teknik bilgi birikiminin bizde olduğunu biliyor.

BELEDİYE GİRİŞİMLERE ÖN AYAK OLACAK

Belediye asli işlerini yerine getirip şehrin içinde bulunduğu bu girift yapıyı çözerse şehir insanını da mutlu kılar ve onların barındırdığı potansiyelin de ortaya çıkmasına vesile olacaktır. Bu şehirde yaşayanlar olarak aslında biz bize yeteriz yeter ki kaynaklarımızı doğru kullanalım. Elazığ kendi sermayesini, ürettiği parayı dışarı kaçırmayacak biz Elazığ’ın parasının Elazığ’da kalması için belediye çalışmalarımızı organize edeceğiz.

Bugün şehrimizdeki istihdam sorunun arka planında işlemeyen mekanizmalar var. Bu mekanizmaları doğru şekilde işletirsek Elazığlı yatırımcıların çekeceği girişimleri şehrimize kazandırmak konusunda Belediye olarak öncülük edip ön ayak olacağız.

Yorumlar

Elazığın Sesi