Ana Sayfa Siyaset 7 Ocak 2019

HALK YİRMİ YILDIR MAĞDUR EDİLMİŞTİR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Bilal Çoban, morallerinin yüksek olduğunu belirtirken Esnafların, işçilerin, emeklilerin, işsizlerin, gençlerin ve nüfusun yüzde 50’sini oluşturan kadınların artık geleceklerine güvenle bakmak istediklerini söyledi
HALK YİRMİ YILDIR MAĞDUR EDİLMİŞTİR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Bilal Çoban, morallerinin yüksek olduğunu belirtirken Esnafların, işçilerin, emeklilerin, işsizlerin, gençlerin ve nüfusun yüzde 50’sini oluşturan kadınların artık geleceklerine güvenle bakmak istediklerini söyledi.

“Elazığ halkı 20 yılı aşkın bir süreden beri sürekli mağdur edilmiştir.”

MHP Elazığ Belediye Başkan adayı Prof.Dr. Bilal Çoban Milliyetçi Hareket Partisi’ne katılımların morallerini yükselttiğini. Çoban değerlendirmesinde, “Elazığ halkı 20 yılı aşkın bir süreden beri sürekli mağdur edilmiştir. Yapılan güzel ve doğru çalışmaların sayısı maalesef beklenin hizmetlerin çok altında kalmıştır. Şehrimizi bir bütün olarak değerlendirdiğimizde hiçbir mahalle veya bölgenin memnuniyeti söz konusu değildir. Tüm bunları üst üste biriktirdiğiniz zaman toplumun tüm katmanlarının beklentilerinin karşılanmadığı ve şehrin geleceğine umutla bakılmadığı sonucu çıkmaktadır. İşte bu süreçte yerel yönetimlerin artık şehirlere hizmet noktasında yeni bir görev yüklenmeleri gerektiği ve adına yeni nesil belediyecilik dediğimiz “Üretken Belediyecilik” modelinin toplumun ihtiyaçlarını karşılayacağına inandığımız için önceliğimiz üretim, iş ve aş diyerek bugünlere gelmiş bulunmaktayız. Bu noktada şehrin sadece gelecek 5 yılına değil, 100 yılına göre proje hazırlayan ve bu şehri bulunduğu coğrafyada lider kent yapacak bir vizyon ortaya koyan duruşumuz tüm toplumun kabulünü görmüş ve umudu olmuştur.” Dedi.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

PROVAKASYON TUTMAYACAK

PROVAKASYON TUTMAYACAK

Elazığın Sesi