Ana Sayfa Siyaset 6 Haziran 2019

ADİL DÜZENİN KURULMASI İSTİYORUZ

Biz Yeryüzünde Zulüm Ve Haksızlığın Son Bulması Ve Adil Düzenin Kurulması İçin Kurulmuş Bir Siyasi Partiyiz
ADİL DÜZENİN KURULMASI İSTİYORUZ

Yeniden Refah Partisinde Bayramın 2. Günü saat: 13.00 de Bayramlaşma proğramı yapıldı. Bayramlaşmaya; Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Fikret Uymaz, Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Elazığlı Hemşehrimiz Ahmet Akman, Merkez ilçe Başkanı Oğuz Duman, Genel Merkez Teşkilatlanma Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, Gençlik Kolları Başkanı Musab Tanyıldız, Yeniden Refah Partisi Elazığ il ve Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri, Gençlik kolları üyeleri ve çok sayıda Elazığlı hemşehrilerimiz katıldılar.

Toplantıda Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Fikret Uymaz kısa bir konuşma yaptı. Toplantıya katılanlara “hoşgeldiniz” dedikten sonra katılımcıların ve tüm Elazığlıların bayramlarını tebrik eden uymaz. “ Yeryüzünde Siyonizm Zulüm yapmaktadır. Bu zulümlerine Ramazan ayında ve hatta bayramda da devam etmektedir. “Biz Yeryüzünde Zulüm Ve Haksızlığın Son Bulması Ve Adil Düzenin Kurulması İçin Kurulmuş Bir Siyasi Partiyiz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Elazığlı Hemşehrimiz Ahmet Akman da kısa bir selamlama konuşması yaparak. Önce Ahlak ve Maneviyatı savunan tek parti olduklarını belirterek. Partililerin ve tüm Elazığlıların bayramlarını tebrik etti

Yorumlar

Elazığın Sesi