Ana Sayfa Siyaset 6 Haziran 2018

MANŞETLERE GEÇECEKLER

Belediye başkanı da ihale tarihi ile temel atma tarihi arasındaki farkı bilmeyen belediye başkanı olarak manşetlere geçecek
MANŞETLERE GEÇECEKLER

İYİ Parti milletvekili adayları Yavuz Temizer, Kerim Eflatun ve Mustafa Kemal Atikeler seçim çalışmalarına Sanayi Sitesi, Harput ve Salı pazarında devam etti.

Sanayi sitesi esnafının durumunu değerlendiren İYİ Parti milletvekili adayı Mustafa Kemal Atikeler, ‘Her 10 dükkandan 3’ü kapalı. Girdi maliyetlerinin artması nedeniyle esnafımız zor günler geçiriyor” dedi.

İYİ Parti milletvekili adayı Yavuz Temizer de Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın bir tv programındaki sözleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu ve şunları söyledi:

“Başbakan Elazığ stadının temelinin 21 haziranda atılacağını söylemişti. Biz de buna tepki göstererek “Stadın daha ihalesi yapılmadı, nasıl temel atacaksınız?” diye sormuş ve 21 haziranda stada girerek konuyu takip edeceğimizi söylemiştik. Bunun üzerine sayın belediye başkanı bir tv programında “Stada gitmesine gerek yok. İhale Ankara’da, Ankara’ya gitsin. İhale demek temel atmak demektir” şeklinde konuşmuş. Buradan sayın belediye başkanına sesleniyorum. Sayın belediye başkanı başbakanı kurtarmaya çalışacağına işini yapsın. Elazığ’ın caddelerini, sokaklarını kurtarsın. Belediye başkanı, ihale tarihi ile temel atma tarihi arasındaki farkı bilmiyor. Vah Elazığ’ım vah…

Bir sayın milletvekilimiz ulusal basının manşetlerine ‘taksitlerini danışmanına ödeten Elazığ milletvekili’ olarak geçmişti. Şimdi Belediye başkanı da ihale tarihi ile temel atma tarihi arasındaki farkı bilmeyen belediye başkanı olarak manşetlere geçecek”dedi.

Yorumlar

Elazığın Sesi