Ana Sayfa Siyaset 3 Nisan 2018

YŮKSEK İŞTİŞARE KULUNDA SEÇİLDİ

İYİ Parti Genel Merkezi Elazığ’a önem veriyor. Teşkilatlanma çalışmaları hız kesmeden devam eden İYİ Parti'de Kurucular Kurulu, Genel İdare Kurulunda Elazığlı isimlerin yer almasından sonra Yüksek İstişare Kurulunda da Elazığlı isimler yer verdiği görüldü.
YŮKSEK İŞTİŞARE KULUNDA SEÇİLDİ

İYİ Parti Genel Merkezi Elazığ’a önem veriyor. Teşkilatlanma çalışmaları hız kesmeden devam eden İYİ Parti’de Kurucular Kurulu, Genel İdare Kurulunda Elazığlı isimlerin yer almasından sonra Yüksek İstişare Kurulunda da Elazığlı isimler yer verdiği görüldü.

İYİ Parti’nin  60.Maddesi gereğince hazırlanan listede 120 kişi içerisinde İstişare Kurulunda Fırat Üniversitesi Öğretim görevlisi araştırmacı yazar Ferruh Bostancı’ya da yer verildi. Bostancı konu ile ilgili açıklamasında,” Bu görevin şahsıma tevdi edilmesinden son derece memnun oldum. Ülkemizde siyasetin yeniden şekillendiği bu dönem de İYİ partinin milletin partisi olması için her türlü çalışmayı göstereceğiz. Bu kurulda görev almam benim için büyük bir onur. Sayın Akşenerin bu siyasi bir kurulu oluşturarak parti içi demokrasiye ne kadar önem verdiğini de göstermektedir. Bu kurul İYİ partinin politikalarına yön verebilecek tavsiye kararlarını alabilme durumundadır. İYİ parti kendi içerisinde demokratik bir yapıyı oluşturduktan sonra ülkeye de demokrasiyi getireceğine halkın inanmasını istiyorum.”dedi.

Yorumlar

Elazığın Sesi