Ana Sayfa Spor 30.03.2018 275 Görüntüleme

HANİ ÖDEMELER BİTİYORDU?

Yaklaşık iki yıllık görev sürelerinde milyonlarca TL kaynak yaratılmasına rağmen her defasında ekonomik sıkıntıların olduğunu dile getiren mevcut yönetim, fırsat buldukça desteklerin devam etmesi yönünde açıklamaları devam ettiriyor.

KARAHAN ÇELİK;  “3 MİLYON TL’DEN FAZLA TAKSİT SÜRÜYOR”

19 MART 2018

Ekonomik sıkıntıların sürdüğü ve kaynak sıkıntısının devam ettiği bildirilmeye devam ederken, FIFA dosyalarına olan taksitler de sürüyor. Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü 2. Başkanı Karahan Çelik Mart ayının sonlarına doğru katıldığı bir TV programında FIFA’ya olan borçların 700 Bin Euro civarında olduğu yani 3 Milyon TL’den fazla bir borcun devam ettiğini söylemişti. Bu açıklamaların üzerine akıllara aynı ismin Kasım 2017 yılında yaptığı bir açıklama geldi.

İŞTE KARAHAN ÇELİK’İN; “OCAK YA DA ŞUBAT AYINDA BİTECEK” YÖNÜNDEKİ AÇIKLAMALARI

KASIM 2017

Bazı yazılı medyada yer alan haberlerde 2. Başkkan Karahan Çelik her zaman olduğu gibi yine maddi sorunların devam ettiğini söylemiş ve FIFA taksitlendirmelerinin Ocak ya da Şubat ayında biteceğini dile getirmişti. İşte o açıklamalardan bazı cümleler şöyle; “Bu aralar maddi imkânsızlıklar içerisindeyiz. İnşallah önümüzdeki günlerde de maddi problemleri çözersek daha sağlam bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Hemen hemen her gün ve her hafta var ödemeler. Taksitlendirildiği için sürekli oluyor. Bunlar ne zaman bitecek dersek Ocak veya Şubat aylarında ödemekle yükümlü olduğumuz ödemeleri yapmamız halinde Ocak ve Şubat aylarında ödemeler bitmiş olacak.”

ŞİMDİ YÖNETİME SORUYORUZ

*Elazığ Belediyesi destekleriyle oluşturulan milyonlarca TL’lik kaynaklara rağmen neden her fırsat bulduğunuzda, her açıklamada ekonomik sıkıntıların devam ettiğini açıkladınız?

*FIFA’ya olan taksitlerin birkaç ay önce biteceğini söylemiştiniz. Neden Nisan ayına gireceğimiz şu günlerde hala bu taksitler bitmedi?

*Kamuoyunu her açıklamanızda kulübün maddi imkânsızlıklar içinde olduğuna inandırmaya çalıştınız. Daha bu politikanız ne kadar devam edecek?

İşte çelişkili açıklamaları:

http://www.elazigfirat.com/Hbr-17406-Vali-Kaldirimdan-Tatos-destegi.html

http://www.el-aziz.com/elazigspor_2_baskani_karahan_celik_maddi_imknsizliklar_icerisindeyiz_haber14886.html

Yorumlar

Elazığın Sesi