Ana Sayfa Gündem, Spor 23 Haziran 2017

YÖNETİM BORÇLARI ÖDEYECEK Mİ?

Elazığspor’da yarın yaklaşık 750 Bin TL ödeme yapılması gerekiyor. Ayrıca toplamda da temsilcimizin 2 haftalık süreçte yaklaşık 2 Milyon TL ödeme gerçekleştirmesi şart. Bu ödemeler yapılmadığı takdirde bordo-beyazlıların ağır yaptırımlarla karşı karşıya kalabileceği öne sürüldü!
YÖNETİM BORÇLARI ÖDEYECEK Mİ?

Elazığspor’da Başkan Sedat Karataş’ın istifasının ardından yaşanan sıkıntılı süreç devam ederken görevde bulunan yönetimin bu gün ve önümüzdeki hafta 28 Haziranda ödemesi gereken borçları ödeyip ödemeyeceği merak ediliyor.

YÖNETİMİN YARIN 750 BİN TL ÖDEME YAPMASI GEREKİYOR

Sadece Başkan Sedat Karataş’ın istifa ettiği Elazığspor’da yönetim kurulunun görevinin başında olduğu öne sürülürken, kongreye kadar görevde olacak mevcut yönetim kurulu da ödenecek olan borçlar karşısında ne yapacağı merak ediliyor. Bordo-beyazlılarda bugün acil olarak 750 Bin TL’lik bir ödemenin yapılması gerektiği öğrenildi. Vitolo için 400 Bin TL, Ongjen Vranjes 150 Bin TL ve Sollied için de 200 Bin TL’lik ödemenin yönetim tarafından gün içerisinde yapılmadığı takdirde Elazığspor’un ciddi yaptırımlarla karşılaşabileceği ileri sürüldü. Bu yaptırımlar içerisinde transfer yasağı ve eksi puan cezaları bulunuyor.

TOPLAM 2 MİLYON TL ÖDENMESİ GEREKİYOR!

Öte yandan temsilcimizin 28 haziran Çarşamba gününe kadar da futbolcu gideri olan yaklaşık 250 Bin TL ödeme yapması gerekiyor. Ayrıca bir hafta sonra ise Segbefia için de 1 Milyon TL ödenmesi gerekiyor. Yani bordo-beyazlılar bugün ödenmesi gereken 750 Bin TL’nin yanı sıra yaklaşık iki haftalık süreçte de 1 Milyon 200 Bin TL borç kapatması gerekiyor. Sıkıntılı süreçte olan Elazığspor’da mevcut yönetimin toplamda 2 Milyon TL’lik bu ödemeleri yapıp yapmayacağı, ödemelerin yapılmadığı takdirde Elazığspor’a transfer yasağı ve eksi puan cezaları gibi yaptırımların gelip gelmeyeceği merak ediliyor.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

O SİYASİ KİM?

O SİYASİ KİM?

Elazığın Sesi