Ana Sayfa Siyaset 2 Haziran 2018

YENİ SİSTEM ESNAFLARA AVANTAJI OLACAK

Milletvekili seçilmesi halinde Elazığ’a farklı hizmetler getireceğini aktaran Zülfü Tolga Ağar, “Dedemden babama, babamdan bana gelen emaneti kutsal bir şekilde taşıyacağıma söz veriyorum. İleriki zamanlarda da bunların meyvelerini hep beraber toplayacağımızı göreceğiz
YENİ SİSTEM ESNAFLARA AVANTAJI OLACAK

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve sanatkarlar odalarını ziyaret etmişti

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin Türkiye için faydalı bir sistem olacağını belirterek, “Etrafımızdaki bölge ülkeleri bunu çoktan uygulamaya geçtiler. Bu sistemle beraber Türkiye’deki vesayet ortamı ve bürokrasi ağırlığı kalkmış olacak.” dedi.

24 Haziran seçimlerinin en büyük avantajının esnaflara ve ticari faaliyet gösterenlere olacağını belirten Ağar, “Bildiğiniz üzere Sayın Cumhurbaşkanımız 16 senelik iktidarı boyunca icraatlarda Türkiye’nin Gayri Safi Milli Hasılasının yukarı çıkmasında elinden gelen her şeyi yapmıştır. Fakat buna rağmen birtakım gecikmelerden dolayı bu sistemin ülkemiz için daha hayırlı olacağına inanmıştır. Bende buna inanıyorum. Çünkü ben de farklı ülkelerle iş yapıyorum. Parlamenter sistemin doğrulukları vardı ama günümüz ekonomisinde işleri çok yavaşlatan birtakım bürokratik engellerle karşılaşılıyordu. Sorunların hızlı çözüme kavuşabilmesi için bu sisteme hepimizin destek vermesi gerekmektedir. Bunu da getiren ustamız, bu işlerin erbabı Sayın Cumhurbaşkanımıza bütün odalarımızın desteğini rica ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Milletvekili seçilmesi halinde Elazığ’a farklı hizmetler getireceğini aktaran Zülfü Tolga Ağar, “Dedemden babama, babamdan bana gelen emaneti kutsal bir şekilde taşıyacağıma söz veriyorum. İleriki zamanlarda da bunların meyvelerini hep beraber toplayacağımızı göreceğiz.” diye konuştu.

 

Yorumlar

Elazığın Sesi