Ana Sayfa Siyaset 4 Aralık 2018

PARTİ ZİYARETLERİNİ TEK BAŞINA YAPTI

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, AK Parti ve MHP'ye yaklaşan yerel seçimler öncesinde nezaket ziyaretinde bulundu. Siyasi Parti ziyaretlerinde CHP İl Başkanı Zeki Kaplan’ın bulunmaması dikkat çekti
PARTİ ZİYARETLERİNİ TEK BAŞINA YAPTI

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, AK Parti ve MHP’ye  yaklaşan yerel seçimler öncesinde nezaket ziyaretinde bulundu. Milletvekili Erol’un ziyaretlerine İl Başkanının katılmaması dikkat çekti.

Adayları belli olan AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıksever ve MHP Elazığ Belediye başkan adayı Bilal Çoban’la görüşerek partilere ve adaylara seçim çalışmalarında başarı diledi.

Erol” Bugün MHP ve AK Parti il başkanlarını ziyaret ettiklerini  belirten  Milletvekili Erol, “ Her iki  başkanımızı da ziyaret ettik ve başarılar diledik. Bu bir seçim. Elbet biri kazanacak. Ama burada herkes Elazığlı ve yüz yüze bakıyor. Seçim çalışmaları yaparken birbirimizi kırmamak gerekiyor. Bu güne kadar siyaset Türkiye’yi gerçekten çok gerdi. Siyasetteki gerginlikten, tartışmadan, karşıtlıktan vatandaşlarımız gerçekten rahatsız. Seçim çalışmalarında hoşgörünün ön planda olması gerekiyor. Siyaset yaparken Elazığ’ın sorunlarını çözmeye, ihtiyaçlara, kentin değerine değer katmasına yönelik bir kampanya yürütülmesine gerek. Bunu tüm adaylar için söylüyorum. Burada Elazığ’ın kazanması gerekiyor” dedi.

Erol, Önemli olan Elazığ’ın gelişmesi, büyümesi ve sorunlarının çözülmesi olduğunu vurgularken Siyasi Parti İl ziyaretlerinde CHP İl Başkanı Zeki Kaplan’ın bulunmaması dikkat çekti. Kaplan’ın olmaması İl teşkilatı ile Milletvekili arasında soğukluk mu? Var sorusunu gündeme getirdi

 

 

 

Yorumlar

İlginizi çekebilir

NASIL BİR GÜÇ İSTENİYOR?

NASIL BİR GÜÇ İSTENİYOR?

Elazığın Sesi