Ana Sayfa Gündem, Spor 4 Ağustos 2017

NEDEN SON GÜN AÇIKLANDI?

Elazığspor’da transfer tahtasının kapalı olmasının açıklanması ile birlikte bordo-beyazlı taraftarlar da Elazığspor resmi sosyal paylaşım sitesi ile fan gruplarında tepkilerini dile getirdiler. Bazı taraftarlar; “Bu ne demek? Biri açıklayabilir mi? 9 trilyon (milyon) verdiklerini söylüyorlar transfere, 4 trilyonu da (milyonu) ödeyemiyorlar öyle mi?” İfadelerinde bulundular.
NEDEN SON GÜN AÇIKLANDI?

Geçtiğimiz gün Elazığspor Basın Sözcüsü Avukat Cengiz Gülaç şok bir açıklamaya imza atarak temsilcimizin transfer tahtasının kapalı olduğunu dile getirmişti. Traore konusunda da futbolcuya hakkını helal etmediğini vurgulayan Gülaç, acil olarak 4 Milyon 800 Bin TL ödeme yapılmadığı takdirde transfer edilen futbolcuların lisansının çıkartılamayabileceğini kaydetmişti.

TRAORE KONUSUNA DA DEĞİNDİLER

Taraftarda soğuk duş etkisi yaratan açıklamaların ardından Elazığspor Kulübü resmi sosyal medya hesabı ve fan gruplarında bordo-beyazlı taraftarlar konuyla ilgili görüşlerini belirtti. Açıklamanın neden son güne bırakıldığını soran taraftarlar, Traore konusunda da ifadelerde bulundular. İşte bazı bordo-beyazlı taraftarların görüşleri;

“GÜVENİMİZİ KIRMAYIN SİZE KARŞI.”

Oğuzhan Çakmak; “Bugün son gün ödeme yapmazsak transferler ilk maça yetişemiyor.” Bu ne demek? Biri açıklayabilir mi? 9 trilyon (milyon) verdiklerini söylüyorlar transfere, 4 trilyonu da (milyonu) ödeyemiyorlar öyle mi? Tamam anladık, buradan da belli olacağı gibi bu sene de para der dururlar. İşimiz yaş. Allah yardımcımız olsun. Bu sene de kümede kalmaya mücadele edeceğiz.”

Fırat Keleş; “İki günde bir tahta mı kapanır? Para toplayıp milleti yiyorlar. O kadar hat satıldı. Bu paralar nereye gidiyor?”

Kemal Ulusoy; “Bu nasıl iş anlayamadım!”

Uğur İnce; “Bugün son günse açıklama yapmak için son günü bekledin.”

Ömer Kaymaz; “Bu nasıl bir anlayış? Hani bu oyuncu alacaklarını almıştı. Mahkemeye verecektiniz. Karabük’te oyuncu da ceza alacaktı. Şimdi hakkımızı helal etmiyoruz diyerek açıklama mı olur?”

Tahsin Elazizli; “Traore’ye hak helali haramı bırakın, bir şeyler çıkacak mı Traore meselesinden. Yani kulüp ve oyuncu ceza alacak mı? Almazsa artık herkes kafasına göre fesih yapabiliyor demek. Ya da Traore haklı deriz o zaman.”

Burak Akman; “Belli Traore’den bir şey çıkmadı. Hak helal etmiyoruz sadece. Hani her detayı kamuoyuna açıklayacaktınız… Söyleyin bizi haksız buldular. Kimse bir şey demeyecek bu şekilde taraftarı kandırıyorsunuz. Güvenimizi kırmayın size karşı.”

Kağan Tata Yusuf Bicer; “Karabük yaş tahtaya basmazdı. Ceza yiyeceğini bilse alır mıydı? Beleş bonservisi elinde futbolcu bulmuş kaçırır mıydı?”

Yorumlar

Elazığın Sesi