Ana Sayfa Gündem, Spor 9 Ocak 2018

MENAJER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU MU?

Elazığspor Yönetimi kendisi ile çelişen açıklamalar ve uygulamalar sergilemeye devam ediyor. Başkan Sedat Karataş, Traore konusunda medyada yer alan haberden sonra Menajer Toker hakkında suç duyurusunda bulunacağını ifade etmişti. Günler geçti mahkemeye verilip verilmediği belli değil.
MENAJER HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU MU?

Elazığspor Yönetimi kendisi ile çelişen açıklama ve uygulamaları sergilemeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda bir yerel gazetede Hamido Traore’nin menajeri Kaan Toker’in açıklamaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu açıklamalardan sonra Elazığspor Kulübü Başkanı Sedat Karataş hem yerel bir gazeteye hem de bir yerel TV de açık oturumda Toker’in açıklamalarına sert tepki göstermiş kendisine göre bazı belgelerle durumu kurtarmaya çalışmıştı.

Bu arada açıklamalar çerçevesinde kendisi ile çelişen ifadelere yer veren Karataş açıklamada haberi yapan veya menajer Toker’i geçtiğimiz hafta içerisinde en geç Çarşamba gününe kadar mahkemeye vereceğini vurgulamıştı.  Ancak yaptığımız araştırmalarda Menajer Kaan Toker hakkında bir suç duyurusunda bulunulmadığı gibi mahkemeye verildiğine dair herhangi bir haberin medya da yer almaması dikkat çekti. Başkan Karataş’ın bu sert açıklamalarından sonra merak edilen soru; Eğer iddialar doğru değilse menajer Kaan Toker hakkında suç duyurusunda neden bulunulmadı?  Yoksa     Menajer Kaan Toker’in ileri iddiaları doğruluğu açığa çıkmasından mı? Çekinildi. Veya sadece zor duruma düşen Elazığspor kulübü kendini kurtarmak için böyle bir açıklama ile olayı kurtarmaya mı? çalışıldı.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

ÇÖKEN YOLUN DURUMU NE OLACAK?

ÇÖKEN YOLUN DURUMU NE OLACAK?

Elazığın Sesi