Ana Sayfa Spor 13 Haziran 2017

KARATAŞ NEYİ İMA ETTİ!

Kamuoyunda dolaşan bir takım iddialara rağmen Başkan Sedat Karataş’ın yaptığı; “Takla güvercine yakışır.” paylaşımı dikkate değer bulundu
KARATAŞ NEYİ İMA ETTİ!

Sezon sonu ile birlikte birçok sıkıntıların gün yüzüne çıktığı Elazığspor’da Başkan Sedat Karataş’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım merak konusu oldu. Traore sorunundan, futbolculara ödenmeyen borçlar, transfer yasağından takımın küme düştüğü ancak kamuoyu ile paylaşılmadığı iddiaları gündemi sıkça meşgul etmişti. Geçtiğimiz hafta ise Elazığspor’un masaya yatırıldığı toplantıda “Elazığspor kapatılsın!” söylemi iddiasının ardından AK Parti Milletvekili Ömer Serdar, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, açıklamalarda bulunmuştu. Serdar, Yanılmaz ve Zorluoğlu kamuoyunda dolaşan iddiaların gerçeği yansıtmadığı yönünde beyanatlarda bulunmuştu.

“TAKLA GÜVERCİNE YAKIŞIR!”

Başkan Karataş Elazığspor’un 50. Yılı Elazığspor şehrin gururu yazılı bir fotoğraf paylaştı ve bu fotoğrafa “Takla güvercine yakışır” gibi bir açıklamada bulundu. Bazı taraftarların ilginç bulduğu bu paylaşımın ardından Başkan Karataş’ın neyi, kimi ya da kimleri ima ettiği, ne demek istediğinin cevabını merak etmeye başladı.

Yorumlar

Elazığın Sesi