Ana Sayfa Spor 2 Şubat 2019

KAMUOYU BAŞKAN OLARAK GÖRMEK İSTİYOR

Elli Bir yıllık Bordo Beyazlı kulübü kapanmaması için büyük çaba gösteren ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı kamuoyu Elazığspor Kulübü Başkanı olarak görmek istiyor
KAMUOYU BAŞKAN OLARAK GÖRMEK İSTİYOR

Elazığ için takvim yapraklarında 31 Ocak önem arz eden bir tarih oldu. 51 yıllık kulübün kapanmasına ramak kala yeniden hayata dönmesi kentte bahar havası estirdi. Kulübün Kayyıma devir edilmesi ile yaşanan birliktelik havası kulübü direkten dönmesine vesile oldu. Vali Oktay Çetin Kaldırım’ın öncülüğünde Kayyım Başkanı Sabahattin Devecioğlu’nun yürüttüğü çalışmalar neticesinde ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ve Meclis Başkanı Ahmet Yaşar’ın sürece büyük katkıda bulunması ile transfer yasağının kaldırılması haberi İlimizde büyük sevinçle karşılandı.

Kentte yaşana olumlu havadan sonra şimdi gözler önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek Elazığspor kongresine çevrildi. Transfer yasağının kalkması ile kamuoyunda önümüzdeki günlerdeki kongrelerde de güven duyulan isimlerin yer alması ile beklentisini artırdı. Sosyal medyada kamuoyu tarafından transfer yasağının kalkmasından büyük rol oynayan ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ın başkanlığında güven duyulan bir yönetimin oluşması en büyük beklenti olmaya başladı.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

GEÇ KALINMIŞ BİR KARAR…

GEÇ KALINMIŞ BİR KARAR…

Elazığın Sesi