Ana Sayfa Siyaset 12 Haziran 2018

HİZMETLER BU DEFA GERİ DÖNECEK

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, Cip Mesire alanında düzenlenen iftar daveti programında ise Kuzova köylüleriyle bir araya geldi
HİZMETLER BU DEFA GERİ DÖNECEK

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar,  Cip Mesire alanında düzenlenen iftar daveti programında ise Kuzova köylüleriyle bir araya geldi. 3 bine yakın vatandaşın katıldığı iftar programında konuşan Ağar, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin önemine vurgu yaptı.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar konuşmasında, “Bizlere güvenmenizi rica ediyorum.  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde bütün sulama projelerinin sonu gelecektir. Bizlerin son hamlesi olan 11 Milyon Liralık yatırım sözünü sayın Başbakan’dan aldık. Hızla bunu bitireceğiz ve sulama sistemini hızla sizlerin hizmetine açacağız. Yatırım demek huzur ortamı demektir. Huzur ortamı demek güçlü bir Türkiye demektir. Güçlü bir Türkiye’nin var olması için güçlü hükümetin, güçlü meclisin olması gerekiyor. Bunun için sizlerden rica ediyorum; 16 senedir vermiş olduğunuz emeklerin, vermiş olduğunuz oyların karşılığı inanın ki bu seçimle beraber bizlere dönecektir. Buna inanmasam zaten aday olmazdım”dedi.

Yorumlar

Elazığın Sesi