Ana Sayfa Gündem, Spor 24 Haziran 2018

“HEDEF ÖNCE İTİBAR”

Hacı Murat Yümlü başkanlığında yeni yönetim görev dağılımları gerçekleştirdi. Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Emrah Aydemir Elazığspor Kulübü’nde de başkan yardımcısı, basın sözcüsü ve ARGE sorumlusu olarak görev üstlendi
“HEDEF ÖNCE İTİBAR”

Hacı Murat Yümlü başkanlığında yeni yönetim görev dağılımları gerçekleştirdi. Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Emrah Aydemir Elazığspor Kulübü’nde de başkan yardımcısı, basın sözcüsü ve ARGE sorumlusu olarak görev üstlendi.

“ANA AMACIMIZ KURUMSALLAŞMAYI SAĞLAMAK”

Akademik kariyerinde bir çok hizmetleri bulunan Yrd. Doç. Dr. Emrah Aydemir, bordo-beyazlı yönetimdeki görevleri ve projeleri hakkında açıklamalarda bulundu. İlk amaçlarının kurumsallaşma olacağı üzerinde duran Aydemir, şeffaf bir yönetim anlayışıyla Elazığspor’un eski itibarını kazandırmayı hedeflediklerini dile getirdi. Aydemir; “Yeni yönetim olarak göreve gelir gelmez çalışmalarımıza başladık. Kurumsallaşma noktasında kulüp olarak çok eksiktik. Bizim ana amacımız kurumsallaşmayı sağlamak. Basın yayın olarak yapmamız gereken işlerden en önemlilerinden bir tanesi, Elazığspor ile Elazığspor taraftarını bir an önce bir araya getirmek. Ayrıca Elazığspor’un eski itibarını kazandırmak istiyoruz. Çünkü itibarı ciddi anlamda zedelenmiş, insanlar tarafından güvenilmeyen bir kulüp var. Bizim amaçlarımızdan bir tanesi de insanların güven duyacağı, şeffaf bir kulübü taraftarlarımızla bütünleştirmek. Artık eskiden Elazığspor’un yaşadığı heyecanı taraftarlarımızla bütünleştirerek bunu yeniden sağlayabilmeyi istiyoruz. Öte yandan biz Elazığ beyefendisini biz yansıtmak istiyoruz. Bu çok önemli. Öncelikle kulüp olarak saygın bir kişilik kazanmamız çok önemli ”dedi.

“HEDEFİMİZ BİRLİK VE BERABERLİĞİ SAĞLAYABİLMEK”

Elazığsporun hem markası, hem de itibarı için çalışmalar gerçekleştireceğini de vurgulayan Aydemir, birlik ve beraberliği de sağlamayı istediklerini ifade ederek; “ARGE kısmımızda da şu olacak; Elazığspor’un özellikle kurumsal kimliği ve markası açısından biz, yeni projeler üreteceğiz. Bu sadece Elazığspor’un markası adına değil, aynı zamanda itibarı için neler yapabiliriz konusunu da kapsayacak. Kulübümüzün kurumsal kimliği adına neler yapabilir, dış görüntümüz nasıl, ulusal ve uluslararası imajımızı nasıl bir adım daha ileriye götürebiliriz, altyapı noktasında bölgede nasıl önemli bir haline gelebiliriz, bölgenin markası nasıl olabiliriz gibi konular üzerine detaylı çalışmalar gerçekleştireceğiz. Çünkü niyetimiz Elazığspor Kulübü’nü hak ettiği yerlere taşımaktır. Bunlar benim kendi projelerim ancak bu projeler esnasında sosyal paydaşlarımız çok önemli. Elazığ’daki basın mensupları, kanaat önderlerimiz, STK’larımız, iş dünyası ile ilişkilerimiz çok önemli. Hedefimiz birlik ve beraberliği sağlayabilmek. Yoksa bizim projelerimiz var ancak bunları başarabilmemiz, yönetimin birlikte hareket etmesi yan da Elazığ kamuoyuyla birlikte olmamız bizim projelerimizi hayata geçirebilmemizi sağlayacaktır. O nedenle hem küskünlükleri gidermek, hem birlik ve beraberliği oluşturmak hem de Elazığspor’u hak ettiği yerlere getirebilmeyi sağlamayı amaçlıyoruz” ifadelerinde bulundu.

TARAFTARA MESAJ

Taraftara da mesaj gönderen Elazığspor Kulübü Başkan Yardımcısı, Basın Sözcüsü Ve ARGE Sorumlusu Yrd. Doç. Dr. Emrah Aydemir; “Taraftarımız artık Elazığspor’a güvensin. Bu güven sadece takımın iyi performans göstermesi anlamında olmasın. Çünkü bir güvensizlik söz konusu. Elazığspor Kulübü’ne güvensinler. Yeni bir başlangıç, yeni bir ruh ile yola çıktık. Özlenen Elazığspor’u taraftarlarımızla birlikte belirli bir zaman süresince birlikte çalışarak ileriye taşıyacağız. Onun dışında artık Elazığspor taraftarı yeni sezonda takımla bütünleşip, takımımızı sahiplenmeli. Biz de elimizden geldiği kadarıyla fazlaca çalışarak kulübümüzü bir yerlere taşıyalım. Çünkü biz bir bütünüz. Biz taraftarımızdan ayrı değiliz, taraftarımız da bizden ayrı değil. Bugün Elazığspor varsa taraftarı sayesinde vardır  ”diyerek sözlerini noktaladı.

KAYNAK: FIRAT GAZETESİ

Yorumlar

Elazığın Sesi