Ana Sayfa Siyaset 13 Haziran 2018

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I HEP BİRLİKTE GÖNÜLDEN DESTEKLEYECEĞİZ

Uzun zamandır ara verdiğim siyasete yeniden dönmek zorunda kaldım. Ama fiilen aday olarak değil. Elbette Türkiye’nin karşı karşıya bulunduğu son durumlar karşısında ve Elazığımızın ihtiyaçları karşısında yeniden siyasete döndük
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I HEP BİRLİKTE GÖNÜLDEN DESTEKLEYECEĞİZ

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, seçim çalışmaları kapsamında Maden ve Sivrice ilçelerini ziyaret etti. Maden’de Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar ve Eski Bakan Mehmet Ağar esnaflarla ve vatandaşlarla biraraya gelerek sohbet etti. İlçeye bağlı bazı köyleri de ziyaret eden Mehmet Ağar ve Zülfü Tolga Ağar, iftarı Maden halkıyla birlikte açtı.

Mehmet Ağar ve Zülfü Tolga Ağar iftar programından sonra Sivrice halkı ile buluştu. Milletvekili adayı Zülfü Tolga Ağar, teravih namazının ardından Bingöl Kıraathanesinde Sivan aşiret üyeleriyle biraraya gelerek sohbet etti.

MEHMET AĞAR: “SAYIN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I HEP BİRLİKTE GÖNÜLDEN DESTEKLEYECEĞİZ”

Maden ilçesindeki iftar programında konuşan İçişleri eski bakanı Mehmet Ağar, 24 Haziran seçimlerinin önemini belirterek, bu seçimde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın desteklenmesi gerektiğini vurguladı.

Mehmet Ağar, şöyle konuştu: “Ben çok açıkça söylüyorum. Uzun zamandır ara verdiğim siyasete yeniden dönmek zorunda kaldım. Ama fiilen aday olarak değil. Elbette Türkiye’nin karşı karşıya bulunduğu son durumlar karşısında ve Elazığımızın ihtiyaçları karşısında yeniden siyasete döndük. Çok güvendiğim, çok inandığım oğlum AK Parti saflarında siyaset yapmasından dolayı hem de kabul etmek gerekir ki yeni bir sisteme yeni bir döneme geçiyoruz. Bu dönemde devleti tümüyle teslim edeceğimiz insanı seçmemiz lazım. Ben Türkiye’nin son iki senede yaşadığı olayları yakinen gören, tanıyan bilen, geçmişte yaşadığım devlet tecrübeleriyle de bunu karşılaştırdığım vakit bugün görüyorum ki bu seçimi mutlaka bugünkü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemek şeklinde olması lazım. Benim diğer adaylarla hiçbir meselem yok. Olamaz da zaten. Ama işi ehline teslim etmek lazım. İşi layığına teslim etmek lazım. Teslim edeceğimiz yer bir işyeri falan değildir. Basit bir mesele değildir. Türkiye’nin yüz yıllık geleceğini Türkiye’nin yüz yıllık istikbalinin üzerinde söz sahibi olacak bir yapıyı, bir ismi seçmek zorundayız.  Ve O’nu inşallah hep birlikte gönülden destekleyeceğiz. Tabi bu da yetmiyor sadece; bu destekle birlikte Elazığ’dan AK Parti’yi çok güçlü bir şekilde Meclise gönderdiğimiz vakit Elazığ’la ilgili yeniden güçlü söz sahibi olmayı imkanını elimize alacağız. Fiilin siyasette milletvekili olarak yokuz ama siyasetin her tarafında ve her yerinde olacağım. Bu genç kardeşlerimize vereceğimiz destekle birlikte onlara her konuda yardımcı olan, her konuda destek olan bir insan olarak görevimi yapacağım. Benim oğlum Tolga Ağar’a olan güvenim ve inancım tamdır. Fevkalade iyi yetişmiştir. İyi bir iş tecrübesi, ekonomik sahalarda sonsuz bir tecrübe kazanmıştır. Gerçek bir Elazığ karakterine sahiptir. Sözünü tutan, hemşehrilerine düşkün, fakir fukaranın yanında olmayı birinci görev adleden, haksızlığa ve adaletsizliğe asla tahammül etmeyen, hiçbirinizi mahcup etmeyecek bir yiğit olarak bugün meydandadır. Hepinizin ona destekleyeceğine de gönülden inanıyorum.”

ZÜLFÜ TOLGA AĞAR: “BENİM AMACIM ELAZIĞ’I KALKINDIRMAK”

İftar programında konuşan AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar ise şunları söyledi: “Ben Elazığ’da aday olduğum günden beri hiçbir zaman genel siyaset üzerine bir konuşma yapmadım. Benim bütün amacım Elazığ’ı kalkındırmak, Elazığ’daki hemşehrilerimin dertlerine çözüm olmaktır. Başka hiçbir amacım yoktur. Benim donamımım iş hayatı üzerine. Kalkınma ve sanayi üzerine. Gençlerimiz için, iş arayan kardeşlerimiz, organize sanayi bölgelerini kalkındırmak, küçük organize sanayi bölgelerinin şartlarını daha iyi hale getirmek, cazibe merkezlerinin yatırımlarının sayısını arttırmak ve üst limiti aşağıya çekebilmek benim öncelikli hedeflerim arasındadır. Benim hiçbir zaman boş bir şey ağzımdan çıkmaz. Benim en önemli amacım Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi sayesinde gerçekten çok inandığım Sayın liderim Recep Tayyip Erdoğan’ın da yardımlarıyla beraber Elazığ’a katkıda bulunmaktır. Bunun için elimden geleni yapacağım. Tek bir amacım vardır. Seneler sonra memleketime geri geldiğim zaman babam gibi alnı açık, dik bir şekilde Elazığ sokaklarında yürümektir amacım. Allah ondan razı olsun. O Türkiye için farklı bir savaş verdi. B:en de şimdi Elazığ için bambaşka bir savaş vereceğim.”

Yorumlar

Elazığın Sesi