Ana Sayfa Gündem, Spor 12 Mart 2018

BİR İLERİ, İKİ GERİ

Elazığsor Yönetimi 09 Mart Cuma günü yaptığı basın açıklamasından sonra medyada yer alan haberlerden sonra yönetim geri adım attı. Sözlerinin yanlış anlaşıldığı vurgulanarak tepkiyi üzerlerinden atmak için bazı kesimlerce amacı dışında vurgulanması dikkat çekti.
BİR İLERİ, İKİ GERİ

Elazığspor Yönetimi 09 Mart Cuma günü yaptığı basın açıklamasından sonra medyada yer alan haberlerden sonra yönetim geri adım attı. Sözlerinin yanlış anlaşıldığı vurgulanarak tepkiyi üzerlerinden atmak için yönetimin bazı kesimlerce amacı dışında vurgulanması dikkat çekti. Açıklamalarının yanlış anlaşıldığını ifade eden Elazığspor yönetimi Kulübün Resmi İnternet sitesinde yazılı bir açıklama yayınladı. Açıklamada konu ile ilgili olarak şu ifadelere yer verildi.” 09.03.2018 Cuma günü Kulüp Başkanımız Sayın Sedat Karataş ve 2. Başkanımız Sayın Karahan Çelik’in yapmış olduğu basın toplantısında yapılan açıklamaların Elazığ Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım ile ilgili kısımlarının belli kesimlerce amacı dışında kullanıldığını ve Sayın Valimizin zan altında bırakılmaya çalışıldığını üzüntüyle takip etmekteyiz. Halbuki Kulüp Başkanımız ve 2. Başkanımızın ifade etmeye çalıştığı konu şehrimizin en büyük marka değeri olan Elazığspor paydasında herkesin buluşabilmesi ve Süper Lig hedefi olan takımımızın bu yolda yalnız bırakılmaması gereğidir.

Elazığspor hassasiyetini tüm halkımız ve kamuoyu takdir etmekteyken hemen her maçımızda bizleri yalnız bırakmayan ve şahsında her türlü çabayı sarf eden Sayın Valimiz bu açıklamaların hedefi değil, tam aksine tüm kesimlerin destek vermesi halinde bu yolda “öncü” olacağı tarafımızca işaret edilmektedir. Sayın Valimiz bugün yapılan, Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz’ın ve Milletvekilimiz Sayın Ömer Serdar’ın da bulunduğu görüşmede dahi Elazığspor için elinden geleni yapacağını ifade etmiş ve bu hassasiyetini tekrarlamıştır. Her zaman Şehrimizde birlik beraberlik vurgusu yapan ve şehrimizin en önemli markası Elazığspor’un desteklenmesi yönünde hareket eden Sayın Valimize yaptığı ve yapacağı her katkı için teşekkürü borç biliriz.

Söz konusu açıklamaların amacı dışına taşımandan vurgulanmak istenilen konulara hassasiyetle yaklaşılmasını tüm kamuoyundan ve büyük Elazığspor taraftarlarımızdan istirham ediyoruz. Elazığsporumuzu hakettiği hedeflere ulaştırabilmek için tekraren herkes tarafından sahiplenmesini ve desteklenmesini rica ediyoruz.” denildi


Yorumlar

İlginizi çekebilir

YALNIZ ADAM…

YALNIZ ADAM…

Elazığın Sesi